yeşil kahve çayıYeşil Kahve Çayı 
Yeşil kahve, kökboyasıgiller (Rubiaceae) ailesinden olup Coffea cinsinden 5 metreye kadar boylanabilen bir ağaçtır. Çekirdekleri normal kahve gibi kavrulma işleminden geçmediği için, faydalı etkilerini kaybetmez.

İçindekiler: Yeşil Kahve , biberiye , funda yaprağı , kiraz sapı ve kekik.

Hazırlama Şekli: Bir fincan içerisine süzen poşeti yerleştirdikten sonra taze kaynamış suyu ilave ediniz. Bardağın ağzı kapalı yaklaşık 5-6 dakika demleyip süzerek kullanmanız tavsiye edilir.

Yeşil Kahvenin Bilinen Yararları
Kafein maddesinin doğal deposu olan yeşil kahve metabolizma hızlandıran etkilere sahip olduğu için yarım saat içinde beyin faaliyetlerini hızlandırmaktadır.
Yeşil kahvede bulunan kafein maddesinin metabolizma artırıcı etkisi 3 ile 5 saat arasında değişmekte halsizlik ve yorgunluğu da önlemektedir. Yeşil kahvenin faydaları ise işlenmemiş ve kavrulmamış olduğundan dolayı antioksidan maddeler bakımından daha zengindir.

Vücuttaki yağ moleküllerini parçalar, vücudun bağışıklık sistemini korur. İki yönden de yeşil kahve zayıflama sağlayan yeşil kahve metabolizmayı hızlandırarak vücudun kalori harcamasına sebep olur, bir diğeri ise yeşil çay yaprağına göre 3 kat fazla antioksidan içerdiği için daha hızlı kilo vermeyi sağlamaktadır.

yeşil kahve

Yeşil kahvenin en önemli özelliklerinden birisi de tamamen doğal bir şekilde, sağlığı koruyarak zayıflatmasıdır. Bu sayede pek çok kilo sorunu çeken kişiler sağlıkları bozulmadan hem de gün boyu enerjik kalarak yağlarını yakmakta ve haftalar sürecinde sağlıklı bir şekilde zayıfladığını görecektir. Bu doğrultuda yeşil kahvenin düzenli ve kararlı bir şekilde içilmesi, sabah 1 defa ve akşam da 1 defa olmak üzere gün de toplam olarak 2 defa düzenli saatlerde her gün içilmesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte zayıflama etkileri en fazla 2 hafta içerisinde kendisini gösterecektir. Bu nedenle düzenli kullanımın oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır. Kişi ancak düzenli kullanım sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve sağlıklı kalabilir.

 

Yeşil kahveyi kullanılmaya başlandıktan ilk günden itibaren kişide pek çok etki ortaya çıkarmaktadır. Bu etkilerin başlıcası olarak gözlemlenebilecek olan su içme isteği sayesinde, kişinin günlük olarak içmesi gereken en az 2 litrelik suyu içmesi sağlanacak ve bu sayede su kişi de biriken gereksiz yağ ve toksinlerin vücuttan atılmasında oldukça etkin bir rol oynayacaktır. Su tüketimi boyunca vücudun işlevi de kolayca bir şekilde sağlanmakla birlikte, metabolizma da oldukça hızlı bir şekilde çalışmaya başlayacağından dolayı kilo verme süreci de bu şekilde devam edecek ve en az 2 haftalık süreçte kişi de kilo kaybı rahat bir şekilde gözlemlenebilmiş olacaktır. Fakat yeşil kahveyi düzenli bir şekilde en az 2 haftalık süreçte kullanılması ve günlük olarak 2 litrelik suyun tüketilmesi de oldukça önemlidir.

Tüm bu yeşil kahvenin etkilerine ek olarak kişinin yapacağı günlük yaklaşık 1 saatlik orta tempo yürüyüşünde kilo vermesinde etki edebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

  1. gülşen diyor ki:

    yeşil kahveyi bir aktar sayesinde öğrendim bugün aldım.deneyeceğim inşallah hayal kırıklığı yaşamam.


yeşil kahve çayı içeriği yeşil kahve basında
yeşil kahve çayı footer
yeşil kahve çayı banka ödemeleri

Yeşil Kahve Çayı © 2014 Orjinal Yeşil Kahve Çayı Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | yeşil kahve | yeşil kahve çayı - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Yeşil Kahve Çayı bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden Yesilkahvecayi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |